View Single Post
Staro 03.03.2009., 17:21   #119
alengrosevic
Premium
Moj komp
 
alengrosevic's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Čakovec
Postovi: 3,748
Eto ja sam sa tim "zgoljavim" prodavacem kako ga je kolega gore opisao ima samo dobra i pozitivna iskustva. na sve je uljudno i smireno odgovorio te je bio krajnje profesionalan. Ja sam imao neugodnu situaciju sa njegovim kolegom, onim malo ugodnije popunjenim . Naime bilo je to prosle godine negdje u jesen, kupovao sam ddr2 memoriju. I tako ja nadjem kod njih supertalent memoriju, 200 kn po plocici 1 gb. i tako ja dodjem kod njih u ducan i pitam jel imaju tu memoriju. kaze gospodin da. ja kazem ok, uzeo bih kit od 400 kn (2x1 GB). i tako ga on donese i pocinje raditi racun i kaze cifru od cca 650 kn. i sad ja zbunjen pitam, vidio sam kod vas na netu da je cijena 400 kn za 2x1 gb kit. na to on lagano uvrijedjeno pita, mislite 2x1 gb overclockerski kit? kazem ja da, mislim da je taj bio. Na to mi lagano odbrusi, "taj film nebudete gledali!" nasmije se i okrene se drugoj musteriji i pita sto zelite. ostao sam malo zapanjen, okrenuo sam se i otisao. Poslije sam vidio da sam ja pogrijesio jer je na webu bila cl5 memorija, a ne cl4 za te novce ali svejedno nije trebao tako nesto reci, profesionalnost mora uvijek biti. Mogao je reci, imate cl5 memoriju po toj cijeni, ili vjerojatno je nastala greska, ta memorija je po ovoj cijeni ali ne ovako. osjecao sam se kao idiot u ducanu. I nakon toga sam se jedno 8-9 puta dosao u njihov ducan i kad je mrsaviji trgovac bio unutra kupio sam, ali 2 puta je bio punasniji, pa sam se samo okrenuo i otisao u drugi ducan. Radije dam i 20-30 kn vise za komponentu ali da imam uljudan i profesionalan odnos prema meni kao kupcu, iako nije upoznat sa tehnicnikim specifikacijama(neka trazi po google-u ili uputama), ali MORA biti ljubazan i profesionalan, jer na kraju krajeva radi kao trgovac....
alengrosevic je offline   Reply With Quote