View Single Post
Staro 05.09.2017., 11:08   #27
Tvrdi
Sremium
Moj komp
 
Datum registracije: Oct 2013
Lokacija: Na granici istočnog i zapadnog rimskog carstva
Postovi: 2,854
Citiraj:
Autor Mario92 Pregled postova
Meni kao nekome tko nikad do sad nije igrao plejku 4, a kamoli je posjedovao i koristio do prije mjesec dana, kontroler je bio prilično veliki bauk i problem za koristiti.

Frustrirajuće iskustvo, neprecizan, neudoban, trom. Xbox 360 kontroler mi se više sviđa.

No, nakon nekoliko dana, postalo je lakše. Definitivno nije za FPS-ove, ali za laganije igranje (kao npr. Just Cause 3 ) je dobro, zanimljivo.

Eto, brzinsko iskustvo nekog tko je oduvijek bio na PC-u a intenzivniji dodir sa konzolom ima zadnjih mjesec-dva.

Nego, imam PS Plus, skinuo Just Cause i prilično je zabavan (iako šteka kod većih eksplozija). Sad dolazi Infamous Son i Child of Light, sutra budu dostupne za download. Kaj se od te dvije igre više isplati odigrati, pošto vremenski nisam baš toliko slobodan
JA sam igrao plejku ali davno. NAkon toga samo gejmanje na piceku. Ovako nakon 3mj na plejki sigurno mi je veći gušt igrat sportske igre na plejki...ok prolaze i igre tipa Hitman, Creed itd....shooteri su koma, bar meni..tu je miš zakon. Isto tako FHD reza na 24" monitoru i na 47" LED TVu nije isto....Znam da ima PS4 pro ali onda treba imati i 4k telku..Pretpostavljam da je na plejki gušt igrat s dobrim volanom neku driving simulaciju....i to je to....
Tvrdi je offline   Reply With Quote