View Single Post
Staro 04.12.2014., 19:29   #1
arrow
Premium
Moj komp
 
arrow's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2014
Lokacija: Zd
Postovi: 609
Homemade vodeno hlađenje

btw ovo mi je prvi post koji postavljam,novi sam na forumu pa ovom priliklom pozdravljam sve
da navedem moj komp-
maticna--asrock n68c-gs fx
cpu--amd fx quad core,trenutno radi na 4,22 ghz
grafa--nvidia geforce gts 250 256bit 512mb
hd--seagate barracuda 2000GB
ram-g-skill ripjaws 2 x 4GB 1600mhz
napajanje--mislim da je ms 550w
case--titus x

nedavno sam uzeo ovu maticnu-proc i rame i stvarno sam odusevljen brzinom naspram dual core koji sam prije imao
uglavnom digao sam proc sa 4x3,6 na 4x4,2 ijer mi tako stabilnije radi tj. igre mi rade bez stekanja ali mi je nastao jedan problem-pregrijavanje..tako da sam se upustio u projekt vodenog hladjenja
pa ovako,prvo sam napravio blok od aluminija koji je bio malen i jedva pokrivao proc,zatim sam napravio duplo veci blok ali naravno bez cnc stroja to nije to
napokon nabavio bakar i zamolio kolege sa posla da mi naprave kanalice za vodu i izbuse rupe i urezu navoj,te jucer izbusio rupe urezao navoj za prikljucke-brze spojnice
hladnjak sam nabavio od auta od grijanja kabine na kojeg idu 2 venta..napravljeno kuciste za hladnjak i izbusene rupe za hladnjak
mislio sam ga postavit bocno na stranicu ali ipak ide gore na komp
pumapa je narucena,cekam da mi stigne,uglavnom pumpa je za akvarije ali se nadam da ce potjerat dobro vodu u sistemu samo moram rijesiti relej jer pumpa radi na 220v
uglavnom evo neke slike,postat cu dalje slike kako projekt bude napredovao
arrow je offline   Reply With Quote