View Single Post
Staro 19.01.2010., 01:50   #29
skocimis
Premium
 
skocimis's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2008
Lokacija: Pokraj Vinkovaca
Postovi: 41
Citiraj:
Autor borny Pregled postova
Vidim da nema topica sa iskustvima u Chipoteci, a ja danas imao jedno neugodno, pa da se pohvalim:

trebao mi je poduži tel. kabel, a imao sma jedan sa polomljenim rj-11 konektorom, pa reko idme do chipoteke, tamo ziher imaju i odmah će ga stavit gore.
pitam prvog tipa (deblji lik oko 35god u prizemlju): imamo na katu, ali krimpanje ne radimo...ja ono
odem na kat, lik mi kaže na katu (drugom katu)...
napokon dođem na drugi kat, lik (25god neka kvazi-talijanka frizurica) mi da konektor i kaže da nema kliješta za krimpanje, a nakon mog upita da kak ih nema, kaže da ima samo za lan kablove...

totalna nezainteresiranost i lijenost, više tamo neću ni rj-11 konektor kupiti makar išao u karlovac po njega, kamoli nešto skuplje
a zamisli ovo.

- jednom sam dosao u trgovinu autodijelovima, rekoh prodavacu trebam pumpu benzina za e30 88'g. covjek donese pumpu i kazem mu ajd mi ugradi u automobil! Covjek me samo pogleda onako...

- jednom sam dosao u trgovinu autodijelovima, rekoh prodavacu trebam pumpu benzina za e30 88'g. I Kupim pumpu, vec izlazim iz trgovine, pa si mislim, nekako mi je neugodno pitati prodavača da mi ju on ugradi u automobil (pošto mi ju je već prodao - jr ipak je on prodavač), pa ga pitam; do koliko sati vam radi servis da mi ju odmah i ugrade?
skocimis je offline   Reply With Quote