View Single Post
Staro 22.07.2019., 18:15   #3396
Disco
Prvoklasni Krkan
Moj komp
 
Disco's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 4,434
Citiraj:
Autor Gigi1 Pregled postova
Manje nego u hr ducanima prema mom nedavnom iskustvu sa ADM/Microline...dva puta je grafa isla na reklamaciju, prvi put su zamjensku dali nakon 31dan, a drugi put nakon 37 dana, s tim da sam je ja odnio i pokupio sa servisa, dakle nema gubitka vremena za shippment kao u .de kombinaciji.

Shippment u .de je max 7 dana, povrat jos 7 dana, to je 14dana i imaju jos dva tjedna fore da pregledaju na servisu, a buduci nisu balkanci to odrade unutar 3/4 dana.

Kazem nije za svakoga .de kombinacija, ali meni je vise pun kufer davanja vece love nasima za slabiju odnosno skoro pa nikakvu uslugu.
30+ dana biti bez komponente i da njih boli kiki jer zakonom nije definirano odnosno regulirano je smijeno i tuzno istovremeno.

Btw. usteda je ogromna, ..ja sam samo na mbo i procu ustedio skoro 1000kn, sa kucistem i ssdom je cca 1500 samo na te 4 komponente, cim vise dijelova se uzme usteda raste, decki tu sa foruma su imali super kombu i uzeli asus x370 crosshair mbo po smjesno niskoj cijeni
Da, sad mi je ful žao što sam se premišljao za c6h, trebo sam to odmah uzet sa nekim, ali nema veze. Već napisao u drugoj temi, odluka pala na x370 prime pro zbog dobrih VRM hladnjaka, OK cijene i hrpe priključaka.
Baš sam išao računat, i ta ploča, r5 3600 i macho rev B bi me izvana došli 100injak kn jeftinije...nije mi se dalo zezat(mindfactory nemaju ploču, a pogledao još caseking i alzu).
__________________
Slobodno me dodajte na PSN
Disco je offline   Reply With Quote