View Single Post
Staro 09.07.2018., 19:13   #7
NBElite
Registered User
 
NBElite's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 47
Hvala i tebi na odgovoru..


Sve sto si naveo sam vec procitao nekoliko puta )
(Nemoj misliti da sam nezahvalan)
Sto se tice BIOSa..ista stvar se pojavljuje i na HPovim i na Acerovim i na Asusovim kompovima.. ocito da stvar nije samo na Dellovim platformama...iako..po postovima.. (majko mila kakvih ima).. najvise su se ljudi trudili oko Dellovih kanti i laptopa.

probao sam govance instalirati.. naime..na mojim custom instalacijama windoza imam zapakirano u shell od win 10.. (pocetna instalacija)..ali sam svejedno isao sa origigi dvdom..ali ..zaba krastaca..

Komp nije moj.. od frenda je..ja inace imam mali servis racunala.. pa ono..kad nitko nemoze rijesiti..onda se meni uvalja sranje... Ovo je previse usrano i za mene


Osobno..meni je dovoljan Linux...ta spomenuta instalacija na disku i je sa mojeg laptopa..no ovaj stricek hoce windoze da se igra...na laptopu.. ono..ali ajd...


Iskreno.. ja tu sumnjam na neka ostecenja na ploci koja mozda Linux ne vidi u samom pocetku, no kada biti potjerao nesto zahtjevnije na njemu, on bi isto poceko kviki kvakiti... Nisam to jos isprobao, ali doci ce i to na red.


Budem probao mradovanov prijedlog, bas zato ..sto si i sam naveo..odgovarajuce postavke ACPIa.


Javim se...

Ukoliko vam padne jos nesto na pamet..pliizz...



NBElite je offline   Reply With Quote