View Single Post
Staro 02.11.2014., 12:41   #28
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor darkijas Pregled postova
Bit onoga što sam htio reći nije napredak tehnologije, pogotovo ne da meni smeta. Sve se nekak dogodilo prek noći tj grafe koje su do jučer vrtile sve živo najedampt više nevaljaju a dramatičan skok u vizualnoj kvaliteti igara koji bi to opravdao je izostao.
Ok kužim da igre koje zahtjevaju više rama moraju biti na win x64
Nebih se baš složio s ovim "preko noći". Možda imaš takav subjektivan dojam ako površno pratiš, ali pc igrači koji više prate gaming industriju su do nedavno kukali zbog slabog napretka (zapravo nenapretka uopće) grafike u igrama - koju su kočile zastarjele konzole koje diktiraju gaming industriju.

Na konkretnom primjeru crysis 1 i assasins creed iz 2007 su bile next-level grafika, najzahtjevnije igre - od tada do tek nedavno (cca battlefield 3 - 2011 god.) se nisu pojavile grafički ljepše igre, a da su onakve postale neki standard. S tim da je masu igara izgledalo zastarjelo i prosječno godinama - tipa cod naslovi. Dakle od najzahtjevnije igre iz 2007 do danas kad tek lagano dolaze next-gen igre se nije promjenilo mnogo - jer su ps3 i xbox360 bili limitirani. Znači nije baš preko noći

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 02.11.2014. u 13:06.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote