View Single Post
Staro 13.06.2018., 16:22   #1315
locks
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Mar 2010
Lokacija: Vukovar
Postovi: 3,288
Citiraj:
Autor PR3DA70R Pregled postova
Računam na pad cijene do tad. A ako dođe novi, pogotovo.
Ne patim za flagshipovima pa da mora biti "zadnji". Ali ako bi do tada stvarno izašao novi i koji bi ujedno zamjenio sadašnju cijenu OP6. Hell yeah! Samo neka izađe!
Win-win u svakom slučaju.

Pa ovo sve zvuči predobro da bi bilo istinito.
Uz sve to čitam da rootanjem ne gubim jamstvo? Ma wow, milina.

Još si samo razbijam glavu zbog kamere, kopam po netu, tražim dobre recenzije. Pokušavam sam sebe uvjeriti da je i više nego dovoljna.
Pa makar da je malo bolja od ove na S7 koju imam, bi vjerojatno bio zadovoljan. Kamera na mobitelu mi puno znači jbg. Stalno nekog vraga naslikavam gdje god odem.
Zato sam prvenstveno krenuo od P20 Pro. Ali je kamera jedina stvar koja mi je privukla pozornost na taj telefon.
No osim telephoto kamere koja omogućava 3x optički zoom i visok sveukupni MP, baš mi i ne djeluje nešto zapanjujuće.

OP6 pak po svemu blista i po netu sama pozitiva o tom telefonu. Što ste mi i vi sada potvrdili. A da ne spominjem da je cirka 2000kn povoljniji.
Za te pare opremim OP6 sa kompletnim bundleom koji nude na sajtu plus 24 mjesečno osiguranje. Dayumn.

Kakva su vaša iskustva s kamerom? Vi koji ga imate.

Edit:
Joj da! Pogledao video na youtubeu kako lik lijepi njihovo originalno kaljeno staklo i skužim da je od ruba do ruba, nema lufta u sredini nego se fino cijelom površinom zalijepi za ekran.
Ajme vrh. Muka mi je više od onih stakala sa ljepilom samo na rubovima, pa se prašina zavuče ispod, loš touch, pokvari kvalitetu slike. Ili ono koje se lijepi cijelom površinom a pola centimetra od ruba ekrana pa ti presječe ekran i stvori crtu/grbu. Tako mi je bilo drago kad sam vidio da ni s time nema problema.
OP najbolje drži cijenu,bolje i od iPhonea.OP5T 8GB RAM sam kupio za 3800 i kusur kuna(10% studentski popust) i nakon skoro 6 mjeseci prodao ga za 3550kn.prodao ga za 3 dana.
I sad je 6GB verzija iznad 3000kn(OP5t)...

kad stigne OP6T prodaja starog modela odmah prestaje.
kvarove rješavaju unutar 7 dana sve o njihovom trošku,a i cijene rezervnih dijelova nisu skupe.recimo ekran je nekih 90€ sa zamjenom...
slobodno rootaš,flešaš,a već imaš i android P Betu jer podržava Treble...

Kamera je meni prilično dobra,opet su vratili OIS,imaš i 4k 60fps video....

Uglavnom puno dobiješ za 520€ 😉
locks je offline   Reply With Quote