View Single Post
Staro 04.01.2019., 17:17   #2012
Yoman
Premium
Moj komp
 
Yoman's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 706
Thx za savjete ekipa.

Citiraj:
Autor bor1s Pregled postova
Posloži prioritete karakteristika monitora, znači ono što ti je najvažnije. VA matrica ima svojih prednosti ali ima i mana u odnosu na IPS. Koje fps-ove igraš, ako je to CS i OW ili tako nešto g-sync ti neće biti presudan jer ćeš imati max fps. Ako misliš igrati sve novije AAA naslove na max g-sync dođe ko budali šamar
Opet nisi ni naveo neki budžet do kojeg bi išao. Da li te zanima ultra wide itd ima tu dosta potpitanja.
Konkretno ono što sam zapamtio za taj model Samsunga proguglaj "purple ghosting"
Pa halam CS GO, Rust, PUBG i takve igre. Nisam neki pro i mislim da bi mi 4ms-a na VA matrici bilo prihvatljivo. Samsung ima i neki mod da kao malo spusti tih 4ms-a. Mislim da je IPS tu ipak malo sporiji od VA.
Ultra wide me ne zanima. Igram samo multiplayer shootere pa preveliki ekran i nije poželjan. Pro-ovi igraju na 24'', ali ja moram uzet 27'' da ne pati rad u desktopu i da mogu gledat filmove iz kreveta.
Buđet je oko 500€. Mogao bih se protegnut do 600€.

Taj Samsung da ima G Sync uzeo bih ga bez da trepnem. Mada ne znam koliko mi je G Sync neophodan jer mi nikad nije smetalo slamanje slike na ekranu, a i većinom što god da igram uvijek smanjujem detalje dok ne dobijem stabilnih 100 FPS-a. Sada ću morati smanjivati detalje dok ne dođem na 144? Ne znam da li propuštam još nešto bitno u vezi G Synca?

EDIT: Baš čitam o purple ghostingu. Grdo izgleda

Zadnje izmijenjeno od: Yoman. 04.01.2019. u 17:49.
Yoman je offline   Reply With Quote