View Single Post
Staro 17.06.2018., 11:22   #1129
lateralus_eye
Premium
Moj komp
 
lateralus_eye's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Rijeka
Postovi: 597
Citiraj:
Autor iggi Pregled postova
Da bi mogao dobiti neki smisleni odgovor trebaš navesti za koji socket ti je potrebit.



S ovim se baš ne bih složio. Čitajući po netu našao sam da je hladnjak malo slabiji od SilverStone SST-NT06-PRO-V2, ali sa ventom manjeg rpm-a.

Kako mi po dimenzijama savršeno odgovara uzeo sam ga u Uziju i mogu ga pohvaliti.
Kvaliteta izrade samog coolera je pola stepenice viša od Thermalrighta, mogu čak reći u rangu Noctue.
Vent je svakako lošiji od noctue, ali ako netko voli light show može proći.
Na minimalnom rpmu (600 RPM) je nečujan. Na maksimalnom ga nisam niti isprobavao, ali ako nekog zanima mogu probati...
Kako ja ne volim bljeskalice u kućištu odmah je zamijenjen drugim.
Montaža nije savršena jer cooler ne posjeduje backplate. Uspoređujući ga na primjer sa Zipang 2 na Intel socketu i push pinovima svakako je bolji, a po kvaliteti hlađenja su podjednaki.
Mogu reći da cooler daje poprilično za svoju cijenu i normalno specifičnu namjenu.

Uh sorry... na brzinu pisao to pa zaboravio... my bad1

Ugl!

Socket je 1150. Proc je i5 4690K, bio je clockan na 4,5 al sam ga vratio na default. Sada trenutno imam Noctua D14. Valjda među boljima. ALI, imam ga već 5 godina i toliko me počeo nervirati što se tiče veličine i neimanja prostora na gornjem djelu matične da je to strašno! E sad low profile cooleri su većinom za nekakve manja kućišta, konfe koje ne služe za gejmanje itd. Koliko je zapravo pametno to? Ma da pristajem i na klasični cooler normalne veličine ali da ne bude k'o ovo đubre veliko!
lateralus_eye je offline   Reply With Quote