View Single Post
Staro 26.08.2014., 00:22   #21
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,994
Idemo dalje s još par kućišta, ovaj put opet ITX al budem se solidariziro i s ostalima, obećajem Naravno, sva su teže dobavljiva kod nas. Napisao bi teško il nikako dobavljiva al znam da će Nino uskočit po potrebi

Neka su tek predstavljena, neka su nova, kako god, nek se nađu.


IN Win 901



Monolitni dizajn, jednostavan izgled i staklena stranica. Znači nema grebanja pleksija, nit žutila nakon x godina. Inovativan dizajn ako takvo nešto uopće postoji danas više, s kućištem u kućištu zbog smanjenja buke. Postoji i veći brat 904 review@techpowerup


LianLi je danas predstavio svoje novo kućište PC-Q19. Naravno, ime u stilu LianLi-a, ništa ne otkriva. No naravno, ITX kućište, slim dizajn, full aluminijsko. Taman za boravak.



Crta se neće svima svidjet, al brijem da su htjeli malo "dići" kućište. Minus vjerojatno bude cijena, a ova SFX napajanja pomalo ulaze u taj segment i izgleda da će postat neizbježna.


Tu je još i Lian Li PC-Q36. Prava mala show off bomba.



Prozor s prednje strane kao i s gornje. Nesmetan pogled na matičnu i komponente na njoj. A sve ostalo ružno je ispod iste. Ima mjesta i za dugačku grafu, 240mm radijator a bome i za duže napajanje.


Citiraj:
Autor Jaki Zidar Pregled postova
Potpisujem, Linus se već od samih početaka ulizivao određenim proizvođačima (cough...Corsair...cough...Asus...cough) a kad je dobio dovoljno sponzora onda je samo pojačao to uz poneku (mizernu) kritiku tu i tamo. HC s druge strane s odličnim Dmitrijem ima neki svoj stil koji furaju bez obzira na proizvođača koji im je ustupio proizvod a da ne spominjem fenomenalnu kvalitetu snimki, razradu videa i popratnog sadržaja... uz spaljenog TTL-a s OC3D koji pak ima totalno drugačiji stil, HC su mi u vrhu.
Pa Linus se nije ni proslavio s rivjuima, već s unboxingom. Netreba mješat, a kad već spominjete prodaju. Nemogu se otet dojmu kad gledam flawless rivju Corsair kućita na OC3D-u a na početku reklama za Corsair ventove Koliko je lik dobar i temeljit u tome što radi, nije im trebalo to.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote