View Single Post
Staro 21.07.2004., 00:22   #19
Visage
8-bit Gen.
Moj komp
 
Visage's Avatar
 
Datum registracije: May 2004
Lokacija: Giethoorn - ZG
Postovi: 3,103
Citiraj:
Originally posted by BrunoZG
Samo sam iznio svoje misljenje, zapravo vise cinjenice.
Cinjenica je da danas ak mi doneses svoj DVD-RAM ja ga vise nemam u cemu ociitat, U uredjaju koji je proizveden prije 3 godine i koji sam prije imal Hitachi7500 se je moglo.
[Koristi se u toliko profesionalnih Broadcast systema da ih ne bi mogao ni nabrojati po segmentima a kamoli ici u detalje.]
A kaj se tice ovog gore, slucajno sam u kontaktu sa profesionalnim kamerama , i vjeruj mi ni jednoj do sad nije na pamet da stave ista drugo osim trake.Pa bio to i DVC PRO ili DV, koji se ni ne smatra pravom profesionalnom opremom.A kaj se tice Athlona 64 po sigu vidim da si ti vec uletio
Ikegami, DMT, NHT,Panavision



Cinjenica je ako imas industrijski SCSI citac ili tipa Superdrive (Mac) ili bilo koji stacionirani pro citac citaces DVD-RAM.

Cinjenica je da u novoj reviziji eproma, sljedeca generacija vecine uredjaja ce citati DVD-RAM jer je to dogovoreno sa DVD-RAM forumom. (Takodjer vec davno spomenuto u forumu)


Pro recording industrija : Fostex, Alesis, Fairlight,Tascam,Yamaha,Euphonix,SSL,Amek.....................................x100....................

Vojska, bolnice................................................

Da, ja koristim 64-u ali ishod te radnje nema za tezinu sigurnost posade shuttle-a !!! Tamo ce i dalje koristiti 5 generacija stari CPU. Stari dobri 486, nisi shvatio analogiju primjera Nasa-e.

Sigurnost na prvom mjestu.
__________________




>>>> PCE kante 2012 <<





>>>>>>>>> PCE & ostalo <<<<<




>>>>>>> Što sam Slušao? <<<<<<

>>>>> Gimnastika za Okulare & LCD Addendum<<<<

>>>>> P o s t ... M j e s e c a <<<<


______________________________






Zadnje izmijenjeno od: Visage. 04.01.2009. u 09:29.
Visage je offline   Reply With Quote