View Single Post
Staro 06.01.2016., 16:45   #52
JuiceBox
Premium
Moj komp
 
JuiceBox's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Keebwork
Postovi: 7,470
Citiraj:
Autor bubimir13 Pregled postova
Ja sam nekako stava većine da u ovoj razmjeni mišljenja svi i jesu i nisu u pravu jer gledaju iz nekih kuteva konfor zone. Svaki dojam je u principu subjektivan i ne postoji potpuna objektivnost ma koliko mi uređaja koristili, isprobali, vidjeli i koliko recenzija pročitali. Većinom se sve sastoji od metode pokušaja i pogreške.

Zato me zanimalo za stvarne korisnike koliko neke stvari imaju a koliko nemaju utemeljanja i zapravo većim djelom ovo je bila zdrava rasprava, naravno neke stvari odu u suprotnom smjeru ali bože moj. Ovo je forum i nije baš fora da s vremena na vrijeme ne bude tak zdrave rasprave jer uvijek nešto novo naučim, a možda i netko drugi. Zato šteta da se briše dok se ne pretjera.

iPhone je zaista lijep komad tehnike, kao i dobar dio smartphonea samo što su neke stvari prenaglašene i ispadaju iz okvira realnosti pa to donosi taj neki veo, ali ja baš i nisam mišljenja da možeš baš svašta prodat ljudima. zato me zanimalo di oni moraju kardinalno pogriješit, npr., pa da ljudi prestanu kupovat, ili čan ni pogreška, nego postoji li mogućnost da se i zasite?
Fluidnost OS-a, tu nesmiju grijesiti. Pa 6s je telefon koji je u tek u 2015 dobio 2 gb rama a gledaj kako radi
__________________
The Rich pays to win. The Poor spends to lose.
JuiceBox je offline   Reply With Quote