Tema: Hi-Fi
View Single Post
Staro 02.03.2020., 23:50   #10327
cesarus
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 138
Citiraj:
Autor Libertus Pregled postova
Ne razumijem većinu stvari koje ovdje spominjete, ali imao sam isti problem sa soundbarom.

Razlike u glasnoći, nerazgovjetni dijalozi itd. Uzeo na preporuku kolege ovdje na forumu Yamaha receiver, gađao V685 na akciji pošto je imao normalizaciju dijaloga između ostalog (Ypao volume). Upario s Wharfedale dx2 i radi savršeno. Dijalozi se super čuju, yamaha savršeno normalizira sve programe, više nema malo pojačaj, malo smanji. Jednom naredim glasnoću i samo šaltam programe.

Uglavnom prezadovoljan! Napominjem da nisam audiofil, ali meni je ovo ostvarilo sve želje za dobrim zvukom i surround sustavom u dnevnom boravku.
To je to nije uopce bitno sto imate dok ste vi zadovoljni. Samo to prode i pocnes kopat po netu i onda udes u zacaran krug potrage za boljim. Ja sam zapoceo sa yamahom hrt neki broj i sony zvucnicima Sony dva prednja i dva straznja od neke mini linije popularne 90ih koju sam kupio sa 55 cm zamisli stereo Crt Teveom. Onda mi je sin probusio zvucnike prsticem i moja potraga je zašocela.... Nakon nekog vremena pocinjes i cuti stp prije nisi, tj izvjezbas se cuti.
cesarus je offline   Reply With Quote