View Single Post
Staro 25.02.2015., 21:21   #550
Thermaltake
1
 
Thermaltake's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zagreb
Postovi: 3,323
Ma izmjenit ću dosta stvari i proc i grafičku i memoriju samo s vremenom i polako jer mi se ne žuri, a i pare trebaju u druge stvari pametnije ić ovo se samo raspitujem da znam za kasnije da nemoram pitat u zadnji čas. Sad imam ovaj 2nd generation intel, a uzeo bi 3rd generation znači sa sandy na ivy bi prešo, a hoće proc bi K ili non-K neam pojma to ću vidit kad ću ga uzimat. A ati/amd ja ne uzimam hejt neki se stvorio tokom godina prema njima, samo nvidiu pa ću vidit neku.

Ma nisu meni rekli nego nekom frajeru su preporučili tamo da si uzme seasonic od 600W, a frajer ima 520W isto seasonic slično ko i ovo moje samo njegovo nije polumodularno, a preporučili su mu neke tipa corsair il tako nešto zaboravio sam sad šta meni isto nije baš imalo smisla da kupuje 600W napajanje, a ima 520W i takvu konfu koja nije nešto ekstra mi se činila jaka da bi trebao mjenjat napajanje pa reko da baš pitam nekog tu ko ovako klokira češće od mene i zna otprilike kolko šta siše struje i na defaultu i kad se kloka.

Zadnje izmijenjeno od: Thermaltake. 25.02.2015. u 21:26.
Thermaltake je offline   Reply With Quote