View Single Post
Staro 22.11.2012., 23:29   #44
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
mene stvarno zanima razlog cijene ovog uredjaja
To bi trebalo pitat trgovinu kao i Soni.
Kao prvo , smatram da je tehnika opčenito preskupa. Bilo bi puno bolje da je sve bar upola jeftinije ... a kao drugo , stari modeli bi trebali iči po dosta jeftinijim cijenama. Tako to bar funkcionira u svijetu.

Kažem 'stari' jer se radi o starijem projektoru ...gledano po modelu i specifikacijama. Nije to loš projektor ali za taj novac , to je promašaj.
Za tu svotu uzmeš JVC.
Inače , ukoliko se radi o 1000ES , onda je to zaista dobra cijena za 4K projektor (Ali ja bih radije JVC. Ok , znam da sam fanboj ), što projektor s linka nije.

Citiraj:
Autor OuttaControl Pregled postova
jel to mozda za bas za kino projektor?
Misliš kino kao kino dvorana ?
Za to se korista drugačiji strojevi.

A što se tiče "kučnog kina"...ima raznih kučnih kina. Ima onih gdje za 1500kn kupiš saraund komplet sa subwooferom pa to "nadopuniš" s nekakvim mini prijenosnim projektorom ...a ima i onih 'malo' boljih sustava gdje se mislilo na sve i svašta pa to traži malo bolje uređaje...



Citiraj:
Autor jura_19 Pregled postova
Zašto da bježim od toga,pa čitao sam reviewove,gledao na youtubeu prikaz,i svi kažu da je projektor odličan,najbitnije mi je da mu lampa dugo traje,a ne da uzmem nesto gdje cu morat pazit koliko i kad gledam filmove,ne košta puno,ako ne bude zadovoljavajuce,ide u prodaju...
A što se tu ima dodati ...kupuj dok ih nije nestalo :P

Al ozbiljno , za tih 300 eura praktički i nemaš izbora ... osim možda SH ali mi nismo neko tržište tako da se tu večinom može nači samo "stara krama"

Što se tiče žarulje...idealan projektor ne postoji ...tu uvjek biraš koliko su ti važni određeni faktori. Vidim da se vodiš isključivo po toj žarulji pa ako misliš / namjeravaš sljedečih 20godina koristiti taj projektor to je zaista idealna stvar. Ja se više ne zamaram s tim lampama jer tempom kojim napreduje tehnologija , poprilična je vjerovatnost da ču poželjeti novi projektor prije nego lampa izdahne. A tad ču za istu svotu sigurno dobiti puno više / ili ču dobiti skoro isto za puno manje novaca. Uglavnom , što se mene tiče , faktoru trajanja lampe se pridaje više pažnje nego što to realno zaslužuje. :-/ Garancija na istu je nešto drugo
__________________
if you build it they will come

Zadnje izmijenjeno od: Imagine. 22.11.2012. u 23:49.
Imagine je offline   Reply With Quote