Tema: VIP home box
View Single Post
Staro 27.06.2012., 08:29   #47
Old friend
Premium
 
Datum registracije: Dec 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 432
Citiraj:
Autor Blue_Fatal1ty Pregled postova
a jbg šta!

Eto ja u GS 3 npr. imam vipovu karticu od carneta na pretplatu. Kad sam zvao službu za korisnike rekli su da naravno ne nude podršku za to, al je agent zato bio ljubazan i rekao mi koji apn treba postavit.

Znači u GS ide bilo koja vipova kartica bila ona post ili prepaid. Bitne su samo postavke apn-a (i još dodatne ako je u pitanju carnet) i to radi.

Eto jel sad ok?

... i btw ta opcija je recimo puno bolja nego stick jer je signal višestruko jači.
Hm da i promet je višestruko slabiji jel? A zavisi i koliko si daleko od bazne za jačinu signala zavisi koliko je prometno kod tebe na baznoj.... jerbo bazna krati svoj domet što ih se više nakači da bar najbliže opskrbi a onda oni dalji pate..... Ja imam sreću da su digli nove bazne tu kod mene pretprošlo ljeto tako da mi je i na sticku sig vrlo dobar u odnosu na ranije a da ih nisu postavili boravio bi i danas vjerovatno na edge tako da to višestruko jači ili slabiji ovisi i gdje ti je bazna u odnosu na tebe. A i brzinski su danas stickovi u prednosti. samo osvrt na to boldano.

p.s. je apn je isti za necarnet data.vip.hr
Old friend je offline   Reply With Quote