Tema: DOOM Eternal
View Single Post
Staro 07.04.2020., 20:37   #337
Colossus
Premium
Moj komp
 
Colossus's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: Rijeka
Postovi: 378
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Marauder je lagan s onim laserom koji izgleda kao samostrijel. Samo lijevo desno, čim vidiš zeleno, opališ po njemu. 4-5 puta tako i ode u povijest.

Mene razočarao boss na 12. levelu tj. Khan Maykr. To sam riješio bez pol frke, i to od prve.

S tim laserom, headshotam one droce. Uzmem ammo, rocket-luncher lock sve rakete 2 puta, skok na njega i tako u krug. Fakat prelagan boss.

Baš tako, ovo mi se čini da je malo došao do izražaja onaj Triple A games sindrom držanja za ručice, toliko naslova je do sad izašlo koji pati od toga, da eto čim izađe igra koja ti ne titra jaja, vodi nježnom ručicom kroz milion tutorijala i oprašta skoro svaku grešku, gdje ne dobivaš trofej za participaciju za last place i zato jer si platio igru, nego jebiga stari, challenge je tu, alate za hendlanje svega i learning curve smo stavili, ili odustaneš kad ti monsteri sasjeku guzove nabrzaka jedno 10 puta zaredom ili postaneš bolji igrač.



Išao sam malo vidjeti kako izgleda ovaj prijašnji Doom s obzirom da mnogi spominju da im je Doom 2016 puno bolji, sad poslje ovoga Eternal ja gledam gameplay i meni to tako izgleda sporo prema ovome da mi je neusporedivo.



Mislim da su svi gameri odrasli u 80tim i 90tim davno lijepo rekli da je Hard difficulty novi Normal.



Uostalom na kraju krajeva, kao i svaka igra ako nađeš nešto u igri da ti se sviđa kao cjelokupan paket i zažmiriš na nedostatke, proći ćeš je, ako ne uninstall ili nećeš uopće ni igrati. Razlog zašto ja nisam odigrao Doom 2016 kad je izašao jednostavno mi se nije tada svidjela igra nakon što sam pogledao nekoliko reviewsa, sve zavisi opet u kakvom je trenutno čovjek stanju i raspoloženju. Npr. prije da mi je netko rekao da će me bolit ona stvar za Resident Evil 3 Remake bez obzira na recenzije, reko bi mu da je lud, sad mi tako svejedno.



Poslje Dooma ću si instalirati Hyperlight Drifter koji mi se totalno sviđa i zabole me za neke super must play hitove koji nadolaze(inače nisam fan Indie igara jer ih većina suxa) Jedino mi žao što nemam sad plejku 4 da odigram FF VII Remake i God of War ali doći će na red i to.
Colossus je offline   Reply With Quote