View Single Post
Staro 20.12.2019., 08:08   #5155
tor
Administrator
Moj komp
 
tor's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Sesvete
Postovi: 15,940
Citiraj:
Autor 1v@n Pregled postova
Koristi li netko ovdje Dashlane kao password manager?

Zadnjih mjesec dana imam problem da jedino ne radi kako treba s ovim forumom. Prvo je login window razbijao layout foruma (morao sam raditi horizontal scroll, da mogu potvrditi username i password), a sad uopće ne radi.

Imam Dashlane logo u username i password polju, što znači da ima podatke, ali ne mogu aktivirati autofill, nego moram ručno upisivati.

Pošto sve i dalje radi savršeno na svim drugim stranicama, očito je nešto do foruma. Jel ima tu kakvo rješenje, jer otvaranje Dashlanea, upisivanje master passworda, traženje pce šifre, pa kopiranje i vraćanje nazad traje i traje.
Iskreno, sumnjam - ne znam što bi uopće mogli napraviti, odnosno ne vidim gdje bi problem mogao biti na našoj strani Ok, možda je do stare verzije vb-a, no kako ne koristim dash, nemam pojma jel problem ta kombinacija.

Citiraj:
Autor Nikky Pregled postova
A vidiš, meni se od prvog dana ponaša da kad nakon xy vremena hoću napraviti refresh tema / postova da to zna vrtiti i vrtiti (nebitno na kojoj sam mreži) ... pa mi je lakše i brže ova "varijanta sa otvaranjem po potrebi". Vrtim onu čuvenu staru preporučenu verziju TT.
jes, i ja sam na toj, probao sam bio u međuvremenu i nove verzije i nisam imao tih problema, no bilo je drugih jel
tor je offline   Reply With Quote