View Single Post
Staro 04.02.2020., 17:21   #8
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,941
Dečki, filesystem nema veze. Dakle, laptop ne prepoznaje SSD kao bootabilan uređaj. Odem u boot meni i ondje nema SSDa, nudi spojen stick (neovisno o tome je li stvarno bootabilan) i DVD uređaj (neovisno o tome imam li bootabilan CD ili DVD kao CD unutra).

Da proba bootat pa ne ide, onda možemo pričat o filesystemu. Što se tiče rawa, dakle svaki novi disk s kojim sam došao u kontakt nema FS gore (windows installer pokazuje unformated empty space) i potrebno ga je formatirati. Na to sam mislio kada sam napisao raw.

Bio danas u hgshop, lik nije htio ni čut za zamjenu. Malo sam pogledao na Kingost web i zaista za A400 lijepo stoji support za SATA rev 2.0+. Hebiga. Lik u trgovini se pravdao kako ne mogu vratit jer nisam napomenuo za šta mi treba a kada sam tražio da mi preporuči neki za SATA 1.0 nije baš previše pričljiv Ali svejedno, moja greška. Trebao sam ga naručit preko weba pa bi onda sve moglo

Tražio sam isti podatak za BX500 međutim nigdje ga nema. Ne piše na kutiji (gledao u trgovini), ne piše na njihovom webu niti u spec sheetu.
mkey je offline   Reply With Quote