View Single Post
Staro 08.03.2013., 18:53   #1
1v@n
The mighty pirate
Moj komp
 
1v@n's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: London
Postovi: 8,639
Thumbs down Kupovina mobitela iz oglasa

Nisam našao postojeću temu i ovom vjerojatno nije mjesto ovdje, ali već sam lagano iznerviran muljatorima koji su sveprisutni po njuškalu, pa imam ideju da ovo pretvorimo u temu gdje bi jedni druge mogli upozoriti na muljatore.

Kupujem Lumiu 820 i naravno da sam otvorio njuškalo, jer što drugo uopće i imamo. Našao 2 povoljna koji djeluju normalno (osim što su cijeli napisani velikim slovima)
1
2

Citiraj:
-NARUČENI UREĐAJ NA PODRUČJU GRADA ZAGREBA DOSTAVLJMO
U ŠTO KRAĆEM ROKU NA VAŠU KUĆNU ADRESU(ILI GDJE TREBA)
-KUPUJTE KOD NAS PROVJERENE APARATE TE SA ISKUSTVOM
GARANTIRAMO BUDUĆNOST USPJEŠNE SURADNJE

-NAŠ MOTO JE "ZADOVOLJSTVO KUPCA NA PRVOM MJESTU "
Složit ćete se, izgledaju uvjerljivo.

Pošto u trenutnom mobitelu imam klasičan SIM, odmah pored radnog mjesta mi je Tele2 centar gdje je mogu u roku odmah zamijeniti za Micro-SIM.
I u oba slučaja pitam jel se možemo naći kod Tele2 centra, da zamijenim karticu i provjerim garanciju (kupljeno u Tele2 s Tele2 garancijom).

Jedan se počeo izvlačiti na ženu i dvoje djece, koji nemaju autom gdje stati u centru, pa kad sam predložio bliži Tele2 centar s puno parkinga, komunikacija je prestala.

U drugom slučaju, na isti prijedlog dobivam odgovor da dođem u Novi Zagreb po njega, a na opasku da onda oglašavana dostava baš i ne funkcionira dobivam odgovor
Citiraj:
Ne nego ja neću sa nikom po centru hodat i to je to
Što reći, kome posluku porati.

Ima li uopće ikakav način prijave takvih muljatora ili treba čekati dok netko opet ne dobije nekakvu ciglu poštom?

Nevjerojatno
__________________

CPU: Intel Core i7 8809G
MBO: Intel NUC8i7HVK
RAM: 2x16GB Crucial DDR4 2400
GPU: Radeon™ RX Vega M GH

SSD: 2x Samsung 970 Evo Plus 500 GB M.2
LCD: BENQ PD3200Q
Periferija: Microsoft Sidewinder X6, Logitech Performance MX
OS: Windows 10 Pro x64
1v@n je offline