Tema: Far Cry 6
View Single Post
Staro 22.02.2023., 15:34   #93
Aedan
Registered User
Moj komp
 
Aedan's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2023
Lokacija: Osijek
Postovi: 73
sad kad je spomenuo to da ne zna šta da radi u igri, odmah me podsjetio na situaciju od prije 4-5 godina. Moj prijatelj se nabrijao da hoće kupiti PC za gaming i sad se on meni javio pošto zna da ja to pratim. Nisam neki stručnjak, ali koliko toliko pratim. Iako sam mu ja preporučio da kupi PS4 jer znam kakve stvari voli i znam da će mu puno jednostavnije biti na konzoli, on je svejedno htio PC.
I napravili smo mi to sve, kupio on konfu, mi to sklopili, upalili, instalirali windowse, sve štima i sve uredno. Nakon toga on navali na igre, odmah je kupio neke koje mu se sviđaju i onda je na Steamu naletio na Witchera 3 na akciji. GOTY edition 20 eura, odmah je i to kupio, instalirao i počeo igrati. Zove me dan kasnije i kaže ne zna šta da radi. Odem ja kod njega da vidimo gdje je problem, i skoro pao u nesvijest.
On je prvi put upalio open world igru i šokirao se što može sam birati gdje će ići, očekivao je da će biti kao stare igre gdje ideš samo u jednom smjeru. A kad sam mu to objasnio naišli smo na drugi, puno gori problem - on ne zna beknuti engleski. I tako je to ispalo flop i teško sranje, na kraju je čovjek prestao igrati igre jer ne zna engleski. A da me poslušao i uzeo ps4 mogao je barem odigrati ove neke igre koje su lokalizirane na hrvatski
Aedan je offline   Reply With Quote