Tema: CM RC690
View Single Post
Staro 22.11.2007., 13:50   #45
antrax
Premium
Moj komp
 
antrax's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2006
Lokacija: Vz - Zg
Postovi: 2,930
da dignemo malo temu iz mrtvih, vec skoro tjedan dana se nist nije pisalo.

Prosli vikend sam imao priliku malo ceprkat po doticnom kucistu, napravljeno je sjajno! Sad necu tu pricat o nacinu stavljanja optikanera i slicno, to je sve po reviewima razglabano 100 puta. Nego odusevila me kakvoca izrade, tj obrade materijala, nisam uspio naci niti jedan jedini ostri rub za razliku od mog stackera 830 na kojeg sam se nekoliko puta uspio porezat.
Sto se tice kabliranja, odlicno kuciste za one s ne previse volje za tim, naime glavne kable drze one vodilice kraj ploce, a ove sitnije je lako provuci ispod maticne (standardna fora svugdje) ili po rubovima kucista gdje takoder postoje vodilice (iznimno korisno za audio panel koji je redovno na nekom glupom mjestu smjesten na ploci).

I za kraj vodilice za diskove, mekane i klize bez imalo otpora u svoje leziste, mislim da je dobro tvornicko rjesenje za smanjenje buke bar donekle.

minus:
bocna stranica relativno meka (cvrsta je, al se vibracije prenose i dalje) pa se bocni ventilator dosta cuje, nista sto malo spuzve, stiropora il neceg takvog nebi smanjilo.
ventilatori - standardno ne pretjerano kvalitetni, em ne pusu bjesno em su relativno glasni
gumbi za paljenje i reset - izvrsno pozicionirani imho, vide se i sprijeda jer su zakrivljeni, ALI su skroz cudni na opip, tj resetiranje i paljenje nema uobicajen izrazen klik

EDIT:
e da, sjetih se jos jedne stvari koja nije savrseno napravljena, al nije strasno, naime, kak su diskovi postavljeni tu je polupropusna pregrada prema ventilatoru ispred njih, polupuni pleh tocnije, s rupama izmedu diskova kak bi trebali bit, tak da u biti puse. Ali iznad ima mjesta za jos jedan 12cm ventilator uz nekoliko optickih uredaja pa nije problem
__________________

Msi x79a GD65
Intel i7 3930k @ 4.7 1.4V
4x 4GB Kingston 1866 9-11-9
Gigabyte gtx 460 1gb
Samsung 830 128GB
640GB WD AAKS
WD green 1.5TB
LG drzac za kavu
Seasonic S12 500W
Coolermaster Stacker 831
HP LP2065 / LG IPS231P
Logitech UltraX Media + Razer DeathAdder
Windows 7 Enterprise




Trenutno nepostojeci


Zadnje izmijenjeno od: antrax. 23.11.2007. u 00:48.
antrax je offline   Reply With Quote