View Single Post
Staro 19.05.2003., 15:17   #1
medo
#erase startup-config
Moj komp
 
medo's Avatar
 
Datum registracije: Nov 2001
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,949
Pravi test DVD-R medija - konačno istina!

Evo, konačno pravi test DVD-R medija i to moj osobno!

Savjet: kupujte Traxdate, a od Princa bježite glavom bez obzira. Zanimljivo je da Kvark medij, iako je najjeftiniji, medij je ipak srednja žalost po kvaliteti, što bi reklo da je bolji od puno skupljeg Princa.

Inače, dokaz da u Hrvatskoj pržimo na šrot medije koje nam naši distributeri vole podvaljivati. Inače, svi ovi mediji koštaju manje od dolara u Americi u što se i sami možete uvjeriti ako samo malo prosurfate po Netu. Pljačkaju nas smradovi.

Referentni medij je jedan kojeg sam posudio iz videoteke. Neki će pomisliti da DVD-R medij ne može kvalitetnije od toga - može! Maxell 2x DVD-R mediji imaju još ljepši graf od referentnog, ali sam ga zagubio negdje...

A one prave medije nisam mogao istestirati. Među tu elitu spadaju Maxell, Pioneer, Matsushita, a i Verbatim koji je samo nijansu lošiji. To su najkvalitetniji mediji na koje se može snimati i volio bi ih se dočepati da mi software iscrta njihove grafove.

Uživajte i kupujte Traxdate ili Riteke, svejedno je, jer je Traxdata u biti Ritek (Traxdata == RITEKG03)
Attached Files
File Type: zip test dvd-r medija.zip‎ (91.0 kB, 335 views)
__________________
"It's not a bug, it's a feature!"
1N6pJsvusP7afu23qs1uBscK16wfcG7C8m
medo je offline   Reply With Quote