View Single Post
Staro 03.11.2019., 16:17   #10
Pupo
Nikad sit, uvijek žedan
Moj komp
 
Pupo's Avatar
 
Datum registracije: Jun 2005
Lokacija: Vallis Aurea / ZG
Postovi: 7,999
Citiraj:
Autor zvonac Pregled postova
I kolega mi baš rekao za Adidas da se srozao, doduše, veli mi da ak gledam tenisice da obratim pažnju od kud su, Made in Vietnam i Indonesia su ok, a baš imam jedne doma Najkice iz Kine

Ove adidas ultraboost su odlične, strahota od tenisica, al me odbija onaj platneni materijal.
Imam spušteno stopalo pa mi je zato prioritet udobnost, tak da sam tu malo zahtjevniji po tom pitanju..
Čak sam gledal one Geox tenisice, al isto čujem da se ljudi dost žale na njih, a nisu baš ni jeftine, 800-1200kn, oni pak stavljaju naglasak na vodonepropusnost i da se stopala ne znoje u njima, a korisnici se baš ne bi složili s tim, neki..
Moral bum baš otić do dućana sa Ecco obućom..
Vidim imaju neke akcije na pojedine modele, zanima me samo kak stoje po pitanju Crnog Petka, da si znam slobodno uzet na poslu


Meni su Geoxice bile najbolje što se tiče znojenja noge, i te mi tenisice dan danas mirišu ko prvi dan. Minus je što su mi đonovi ošli relativno brzo zbog moje kilaže.

Zadnja 2 puta sam kupio Skečersice s debljim đonom, nešto "memori/air foam". Zadovoljan sam s obzirom na cjenovni rang.

Recimo adidas mi je isto ok, s tim da je onaj NEO shit, to je valjda K plus Adidas. A Nike ne uzimam više ni da je u pol cijene. Valjda to sve ovisi kako je tko naletio.
__________________
Sent from AS/400.
Pupo je offline   Reply With Quote