View Single Post
Staro 16.06.2012., 21:26   #4026
The Man
Premium
 
The Man's Avatar
 
Datum registracije: May 2012
Lokacija: Agram
Postovi: 1,096
Citiraj:
Autor Mr.Ex.President Pregled postova
Većina očito ima jedan disk i ne koristi uopće nikakve portove na kućištu, a par njih ni ne pali kućište na tipku, pošto kabel nije povezan
A gle, uzmi si mene za primjer. Front panel mi je uredno spojen, ali front audio nikad ne koristim (sluške imaju dovoljno dug kabel da bez beda dosegnu Audigy SE) i fino sam taj kabel otpojio i hitijo ga u trash. eSATA isto tako nikada u životu nisam koristio, pa sam i taj kabel također otpojio i hitijo u trash, a i danas (hvala nebesima) postoji USB 3.0. Imam interni disk od 1 terabajt i na stolu eksterni disk od 1 terabajt. Za sad mi je to dovoljno, a ako mi i zatreba dodatni disk, jedan SATA power konektor spremno čeka na poziciji za spajanje, pa trebam kupiti samo još jedan crni SATA III data kabel i voila!

Osim tog SATA power kabela s dva konektora, imam u HX520 spojen jedan molex s dva konektora koji se nalazi iza matične (na jednom od njih je spojen BitFenix molex adapter sa tri 3pin konektora koji spušta ventove na 7V) i jedan PCI Express power kabel koji mi napaja grafu. Vent od proca i bočni vent su spojeni na PWM konektore na matičnoj i to je (što se tiče spajanja) to.

Optika je naravno eksterna (LG kocka best buy), jer se koristi gotovo nikad, pa ni tad.

The Man je offline   Reply With Quote