Tema: T-Mobile
View Single Post
Staro 27.11.2018., 17:53   #573
Juice
Fresh Juice
 
Juice's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,362
Citiraj:
Autor myroman Pregled postova
Ekipo,
ja imam magentu 1 (max3 potpisao 05/2018) a u 12 mj. mi istječe ugovorna obveza po mobilnoj tarifi "najbolja surfam" za 109 kn (3.5 gb, 200 min + 200 sms).
Ako ništa ne mijenjam, odnosno ako samo nastavim koristiti postojeću mobilnu tarifu da li će mi pretplata poskupiti (da li će me prebaciti na neku drugu, skuplju tarifu)?
A ako odlučim promijeniti operatera da li će mi pretplata na max 3 (224 kn) poskupiti?
Tarifa će ti poskupit nakon isteka ugovorne obveze. Ak se ne varam puna cijena Najbolje Surfam je 159 kn/mj.
Ako odeš drugom operateru sve ovisi jel ti ostaje Magenta, tj. uvjeti da ostvariš Magentu. Ako ti je to jedini mobilni broj povezan u Magentu tad Magenta ode i ide poskupljenje fiksne jer sigurno imaš i 50kn popusta na fiksnom dijelu zbog Magente. No to nije rasprava za mobilni dio.

Citiraj:
Autor imaticx Pregled postova
Ne znam gdje da pitam, ali posto sam na HT, pitati cu ovdje. Ako sad prijedem na A1, nakon koliko opet mogu prijeci na Simpu ili Tele2? Prije je bilo 3 mjeseca, ali mislim da je sad manje. Trazio sam na HAKOM stranici, ali nema nista o tome
Možeš bilo kad, nema ograničenja već godinama. Ako želiš i isti dan.
Juice je offline   Reply With Quote