View Single Post
Staro 06.01.2016., 16:49   #53
jacobbb
Premium
Moj komp
 
jacobbb's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2006
Lokacija: somewhere
Postovi: 539
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
..
A mislim usporedbe... Ja govorim koliko sam dobio za svoj, a on meni izvlači najmanje cifre švercera za S6, a sa druge strane one najveće za iPhone. Lijepo svi znamo na koji način funkcionira kupovina na njuškalu, koga se izbjegava, sa kakvim se papirima traži i sl. - te takvi uređaji onda uvijek imaju i veću cijenu od onih koji su recimo "uveženi iz Slovenije", lol. Moja računica meni dovoljno govori koliko sam izgubio na jednom a koliko ću vjerojatno na drugom, tako da sad da mi vodimo tu neku raspravu o tome što si ti vidio na njuškalu jednostavno nema smisla.

Što se baterije tiče, ponovno ta čula-rekla-kaza priča, svi ovo-svi ono. ja govorim iz VLASTITOG iskustva, ne iskustva moje tetke koja mi je nešto pričala i sl. Isto tako priče o nekim recenzijama koje govore o lošoj bateriji na s6 edge su naprosto besmislica. Ponovno možemo baciti oko na Youtube gdje ima toliko usporedbi ova dva mobitela pa i o bateriji gdje se lijepo PONOVNO dobivaju rezultati kako s6 ima bolju bateriju od 6s. Evo samo jedan, nasumično odabran test sa youtubea

https://www.youtube.com/watch?v=-6GBNdSrv2I

video test


a vidi ovaj benchmark test, DUPLO GA DERE!


i ovakvih testova na Youtube-u ima na stotine, da ne bi bilo da je to samo jedan dobio ovakav rezultat. I takvi testovi upravo potvrđuju i moja osobna iskustva.


Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Kaze puni 6s+ nekoliko puta dnevno, daj molim te pa nismo djeca. Nije unutra aaa baterija
Je, stvarno je teško potrošiti tu bateriju u PM . Evo ti i link na video. Dakle, pošto volite čula-rekla-kazala izvore, kaže lik da iPhone 6s+ puni 2-3 puta dnevno, i nije jedini, osim što mnogo komentara ispod također kažu da ga pune često, isto tako ima još brdo Youtubera koji na plus modelu kažu da JEDVA izdrže dan, ali ne ček možda je i on iz Samsunga i zapravo laže? :P Ima ekipe tu koja očigledno koristi taj ajfon na nivou nokie 3410 slanje sms poruka i zvanje i onda se čude kako oni nemaju taj problem, mislim wtf


Citiraj:
Autor xulos Pregled postova
Neda mi se s tobom raspravljati ali baterija na s6 je losija od 6s, a ti mos svog s6 hvalit kolko hoces, prodaj taj 6s i ucini i sebi i nama uslugu,
Čuj njega "hvalim SVOG s6", daj Bože da je moj ali na žalost više nije. Ti si izgleda full u nekom svom na-ajfonu-sve-super modu kad tako dijeliš moj/tvoj. Ponovno dolazimo do one moje prve poruke opčinjenosti apple fanova sa kojima bilo kakva konverzacija u principu nije moguća.
jacobbb je offline   Reply With Quote