View Single Post
Staro 03.12.2014., 10:05   #99
zvonac
Premium
Moj komp
 
zvonac's Avatar
 
Datum registracije: Mar 2006
Lokacija: Sv.Nedelja
Postovi: 5,641
Slazem se s Marom, jos ima tu dost posla da srede winse kak spada..
@aski, svaki wp koji sam imao (Lumije) i neovisno o OSu 8/8.1 bio je battery drain, mislim da to nije do uredjaja neg do OSa.. I to im je defintivno goruci problem da srede..

A opet s druge strane, zanima me kaj bu bilo od tih winsa desetke, jel bu to na kraju bio pocetak uzleta MSa, da napokon mogu rec to je to; ili ce opet bit da se "ulovimo za glavu" ili kolutamo ocima" po ko zna koji put, cekajuci updatee da rijese neke stvari..

Za denim vele da je izmedju ostalog orijentiran i na redukciji bateriji, znaci trebao bi doc kraj battery drainu na winsima, napokon, nakon "100 godina". Mada kolko je problem do OSa tolko je i odgovornost na developerima koji rade aplikacije i oni bi trebali po prstima dobiti..
Ak me nekaj smetalo na tom OSu onda je taj battery drain, unatoc ostalim propustima, potonji su pali u drugi plan, dok sam videl kojom brzinom OS guta bateriju..

A opet donekle sam i optimistican, novi winsi su pred vratima, 1030 samo kaj nije, pa eto razlog vise za veselje.. Samo da sad naprave posao kak spada i eto mene nazad
zvonac je offline   Reply With Quote