View Single Post
Staro 18.02.2014., 22:33   #31
prowler
Premium
 
prowler's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2007
Lokacija: split
Postovi: 218
Citiraj:
Autor Mileni Pregled postova
Cesto imam problema sa wifi signalom, tj. ne spajanjem na isti. No samo na zadnjem iOSu. Hw probleme lako provjeris. Odi u about phone pa u diagnostics. Ako tu nemas panic.plist nemas ni problema sa hardwareom.

Nema panic.plist, ima nekoliko fileova sa pocetkom awdd a dio sa log-aggragated.

Citiraj:
Autor Zvone2772
Otkad su počeli problemi što se promijenilo, ako znaš?
Je li možda neki čudnovati case ili skin za zaštitu na uređaju?
Je li možda pao ili bio u doticaju s tekućinom?
Prema izjavi mog rodaka nista, radio nekoliko dana prije, nakon toga vise ne radi, rekao mi je da je negdje u tom vremenu bio update ios-a i to je to...ali uvijek treba uzeti sa rezervom izjavu jer naravno ljudi nikad ne vole reći da su nešto zajebali...Pada ti neka ideja oko ovog?

Citiraj:
Autor Zvone2772
Što se ovoga tiče, u tom području gdje nema puno interferencija, je li hvata signal i na većim udaljenostima ili opet moraš biti uz router?
Hvata i na većim udaljenostima i to recimo 10-ak metara, to me i tjeralo na navedeni zakljucak gore spomenut... isprobano na dva routera, koja inace nije ocitavao u gradu.

Citiraj:
Autor Zvone2772
Da je do ovoga, onda bi pomoglo čisto prebacivanje kanala wireless mreže na neki od kanala koji susjedne mreže ne koriste.
Ovo još nisam istestirao, ali opet i da jest do toga nešto mi tu ne štima, ispada da su svi routeri u susjedstvu na istom kanalu... A i da jesu opet bi trebao iphone ih registrirati.
prowler je offline   Reply With Quote