View Single Post
Staro 07.11.2009., 14:25   #120
Srdan
Premium
Moj komp
 
Srdan's Avatar
 
Datum registracije: Apr 2007
Lokacija: Karlovac
Postovi: 1,209
Citiraj:
Autor Router Pregled postova
Ako si pokraden,onda mijenjaj mrezu pa ces biti okraden i oguljen
Hm,a drugi nemaju naknadu za uspostavu od 25lipa?
Kaj mislis da komad papira koji bi ti poslali ne kosta?Nije da ih opravdavam ali ih u potpunosti razumjem,njihov nacin poslovanja je tocno skolski primjer onog za sto se i predstavljaju,mogao bi i povuci paralelu sa nekim drugim djelatnostima ali mislim da to nije prikladno. A kao sto je netko i naveo,poslali su sms poruku da od nekog datuma su novi uvjeti poslovanja,i takvu istu poruku su poslali i t-mobile i vip,mislim da nitko nije slao na adresu papire s novim uvjetima.
Kod mene doma nitko nije dobio - dobro sada vidim da se ne odnosi na prepaid (stari mi prosljedio od pretplate sto on ima) a kako sam od proslog mjeseca na prepaidu...
Inace stari ima pretplatu za poslovne korisnike a stara za privatne. Brat i ja prepaid pa se ne brojimo

Citiraj:
Autor Dizel Pregled postova
Meni na tele cvaj istekao ugovor prije 2 godine Sad bih se konacno mogao presaltati na pripejd.
Bas nedavno to napravio. Samo da te upozorim prepaid karticu neces odmah dobiti (preko tjedan dana navodno, ja sam se nakon 7 dana isao zaliti jer nisam imao nikakvu kako su mi pretplatu odmah ukinuli a kartica koju su navodno postom poslali odmah drugi dan nikada nije stigla!)tako da im obavezno napomeni da ti ostave pretplatu upaljenu dok ti nova kartica ne dode postom(!). I da, za to sto im ostajes u mrezi ce ti se zahvaliti s dodatnih 40kn na zadnjem racunu
__________________
Jel' ima šta ženskih starih
što vole strance da
nas vozaju u autu
i kupuju skupe lance

Srdan je offline   Reply With Quote