View Single Post
Staro 08.12.2011., 19:48   #49
Burko
Osobni opis - pitaj me
Moj komp
 
Burko's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: Zagreb
Postovi: 2,313
Citiraj:
Autor McG Pregled postova
Sheldon i društvo imaju sve i svašta na raspolaganju: od old-skul konzola i generičkih Dell prijenosnika, preko iPhone, iMac i MacBook ergele, do XPS i Alienware brtuala. Jasno, dobar dio toga je na ovaj ili onaj način prekriven nekim štosnim naljepnicama, da se ne pravi baš direktna reklama, ali product placement je (baš kao i ismijavanje određenih marki), prisutan od prve epizode.
ma kuzis sto htjedoh reci - pokazivanje. nevazno, mozda je DJ-ica bas cool osoba i mozda se moze popricati uzduz i poprijeko o ko' zna cemu, samo sam donio zakljucak po slikama..........
uostalom, zar nije uz PCE najposjeceniji bio retro prostor na nekidan odrzanom info restartu? ili mozda pitanje, da se postavi stand sa retro kroz unazad cca 40 godina do 2000-e i prekoputa stand sa novih gađeterijama, koji bi bio posjeceniji od (iako mrzim izraz koji cu staviti) true geekova?

mislim, ja znam da bi pogledao svakako oba, jer me obja podrucja zanimaju. ali mislim da bi se vise zadrzao na starijem...... i da, oda retro stilu bas u TBBT, na cemu sheldon drzi popis smrtnih neprijatelja? ok, osoba zaduzena za kontrolu kvalitete u verbatinu je dosao na popis .
__________________
Hey love crusader, I want to be your space invader. For you I will descend the deepest moon crater. I is most stronger than darth vapor.
Obey me, I is your new dictator. For you is Venus, I am Mars. With you I is more richer than all the czars. Make a wishes on a shooting stars, then for you I will play on my cosmic guitars!

Burko je offline   Reply With Quote