View Single Post
Staro 05.01.2017., 08:56   #4233
zgmmax
(-(-(-(--)-)-)-)
Moj komp
 
zgmmax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,615
Citiraj:
Autor BladeRy Pregled postova
Nemaju ideja, jednostavno ovo je uzas od mehanike koji unistava igru cijele jedne grane brodova. DD ambush adio. Cloakabilni cruiseri...adio.

Sad se sjeti one gluposti da se remova stealth fire, u kombinaciji sa ovim. Pa jebo ih retardirani kaktus, neka maknu totalno spotting, neka se svi vide sa 30km, i DD i CV i sve, i neka se onda napucavaju. Gameplay ce bit BB na nos i to je sve.

A svatko ce uzimat ovaj skill, nije uopce upitno, da ti kaze gdje je zadnji brod, gdje je najblizi brod ako ides capat, gdje je nespotani DD ako vozis BBa da izbjegnes torpeda. Toliko prednosti daje da ces jednostavno morat uzet skill samo da couneras onog drugoga tko ga ima.

Nisu "smjeli/htjeli" nerfat premium brodove, tako da promjene mehaniku cijele igre uvedu ovo sranje. Gadljivo.
Nije mi jasno da nisu prenjeli neka iskustva iz WoTa u WoWs.
Meni je mehanika igre OK. Ima par brodova koji me zivciraju (Zao, Khabarovsk) jer imaju mogucnost stealth fire-a al jbga ima nacina da ih se izbjegne.

Meni isto palo napamet to sa spottingom. nek se svi vide i bok. Preimenuj igru u WoBattleships i bok.
Jer sa svim ovim stvarima ce BB postat neunistivi. Nit ces ga moc ambushat, nit ces ga moc torpedirat, nit ces ga moc zapalit.

Nadam se da u WGu nisu toliko retardirani da puste te nove skillove i live verziju.

Da ne spominjem kak imaju bug sa dimom na cijeloj RN liniji gdje se ponekada desava da ne ispustis drugi krug dima pa gledas kaj se desilo

http://orig09.deviantart.net/4872/f/...or-da7f5zc.gif
zgmmax je offline   Reply With Quote