View Single Post
Staro 03.04.2018., 21:39   #4792
jopis
gadget freak
Moj komp
 
jopis's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2009
Lokacija: Jasenovac
Postovi: 2,196
Bez ljutnje, samo me zanima onako, znatiželje radi.
Što točno dobiješ s tim ako ti mobitel treba 45min dnevno (ako sam dobro shvatio tvoj opis korištenja) a ne staviš ga navečer na punjač?
Sorry al nije mi to jasno.
Gledam iz svoje perspektive naravno, pa pitam da probam shvatit totalno drukčije korištenje mobitela i način punjenja.
Ja koristim mobitel od 3 do 6h dnevno, i to je sot koji mi je potreban u toku dana. Navečer bio na 50%, 25% ili na 10%, ide na punjač obavezno jer em ne znam koliko će mi sutra trebat, em se uopće ne želim dovodit u situaciju da li mi je powerbank (kojeg iskreno otkad imam ovaj mob nisam niti jednom izneo iz kuće vani sa sobom) potreban ili će biti potreban kroz neko vrijeme.
Ne želim bit rob mobitelu na taj način (tako ja to gledam, zato i pitam čemu te fore da mora izdržat 3 dana bez punjenja, pa ga cijedit svaki put na 1% i fotkat sot u batt statsima), nego samo želim da mi mobitel može izdržat od 6 do 22h bilo koji režim korištenja, što sam sa s9 i dobio.
__________________
"If everything seems under control, you're just not going fast enough." - Mario Andretti
jopis je offline   Reply With Quote