View Single Post
Staro 13.09.2018., 18:40   #10761
subabuse
Premium
Moj komp
 
subabuse's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2009
Lokacija: Zagreb
Postovi: 105
Uuuuu...Better Call Saul je konačno počeo po meni...
Ovaj dio gdje mulja iz kineske praonice pa do trenutka kad se obogati s Walterom ce biti najinteresantniji, cijeli ovaj dio s Mesa Verde,Hamlin Hamlin McGill, bolesni buraz se mogo
stisnut u pol/jednu sezonu..

Recimo , po meni je Breaking Bad stvarno počeo kad je Walter digao zgradu(
>>> https://youtu.be/wUEy6U9gV2E?t=6m46s <<< ).
Svidjela mi se i prije serija, al ovo je bila sekunda(pogledaj YT link) kad sam skonto da ovo neče bit samo još jedna dobra serija več nekaj vanserijski,ova scena je bila u s01e06 i tu me prikucalo da sam bingewatcheao skoro cijeli show(ko je mogo dočekat novu sezonu ,

Better Call Saul je i morao bit malo sporiji, jel prati i priče i od Mike-a, Fringea,Kim i Nacha itd , i kod Jimmy-ja je drukčija spika, obrnuta, on je počeo kao
ljigavac i sitni krimos, pa je probo dobar bit, vido da to nije za njega i sad se polako vrača, al
Piñata je Jimmy-eva /Saulova "dignuta zgrada" u s04e06 i napokon idu u punu brzinu.

BTW.
Znate da se vrača Jesse Pinkman (Aaron Paul konačno ide glumit u nečem di mu je mjesto, uvjek če bit Pinkman) u sljedeču sezonu, znači biče dobro...
Skoro AMC us*ro seriju, hvala bogu da je Amazon(il Netflix, neznam točno) preuzeo prava...

Danas prva epizida 8 sezone American Horror Showa, druga epizoda It's Always Sunny in Philadelphia(još uvijek su dobri, ne ko prije, al s obzirom na konkurenciju, odlicni su), a sutra cijela nova sezona BoJack Horsemana, a za 2 tjedna nova sezona South Parka, za 3 tjedna nova sezona The Man in the High Castle tak da biče kaj za gledat ..
subabuse je offline   Reply With Quote