View Single Post
Staro 08.01.2006., 21:20   #19
mc_fish
the luda ribetna
 
mc_fish's Avatar
 
Datum registracije: Aug 2004
Lokacija: Riblja mjesta u zagrebu:D
Postovi: 3,947
ovako...chipset blok i vga blok za atija su isti!

kod nevidije je drugacije kod pojedinih serija...mozd aisto stane...dakle

treabs blok uvodnice i 6/8crijevo

blok...Aqua Twinplex...najbolja obrada...a ujedno skoro i jedini ako ne i jedini izbor u hrvatskoj...

dolazi ti bez uvodnica, a ima navoj 1/8"

uvodnice 1/8" 6/8 su konacnod osle u links(doduse pneumatske i) i raspolozive su(citaj ovak sam ja to napravio samo sto sam ja napravio sam blok)

+metar 6/8 crijeva...


to ti je kaj trebas...(2x uvodnice)

njih jednostavno utaknes...pa malo povuces...da zagrize


crijeva tt bigwatera su 6.4 tj to je unutarni d crijeva vanjsi je 8...iliti 0.4 je sira zbog vijcanih uvodnica na sammom sustavu...svoje 6/8 koje vodi iz chipset bloka ilti vga bloka jednostavno nataknes uz malo snage...ide glatko ako su nove...ako su stara crijeva...ide jako tesko jer se stvrdnu...posto su pur crijeva... kada tako nataces pod snagom...nemoj da bude instaliran u komp...prvo sastavi vodenoa onda ga tek pricvrsti...

ja to radim tako da postavim sve kak treba(bez blokova...) sastavim vodeno da radi dakle funkcionira i tek onda prisarafim...

mala preporuka...posto su crijeva zelena i uv reaktivna...zemi si 1m 6/8 uv zelenog crijeva

sve navedeno je nabavljvo u linksu za cca 400 kuna+vodeno(znam nezgodno al ajde)...vani nije nista jeftinije...ja prcam tihomira da mi naruci bas vga blok za bigwatera...pa cemo vidjet tocnije)

ovako mozes to napravit....eh dal ti pase neznam...sorry tu nermem pomoc...al mos si uzet jedan chipset kuler i staiv ga preko grafe...pa vidis dal on pase...ak on pase...pasat ce i nb vodeni blok ak ne pase...nemas srece
__________________
blup

mc_fish je offline   Reply With Quote