View Single Post
Staro 20.08.2018., 21:53   #2145
Manuel Calavera
Premium
Moj komp
 
Manuel Calavera's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2012
Lokacija: vk+
Postovi: 14,575
Citiraj:
Autor Halos Pregled postova

Nabavi onaj zeleni ležaj i možeš prespavat uz vatru, gdje god da ju nađeš samo joj dođi dovoljno blizu.
(Zeleni bar mora biti preko pola ili na full za izdržljivost i za imunitet inače radijacija i ta otrovna hrana krene radit probleme, a moraš si i tableturine nabavit za poslje hrane/cuge)
Treba ti neko vrijeme da skuzis kako prezivljavati dane, kad ti krene možeš počet napadat okolo a kasnije možda dobiješ volju da kreneš kako si krenuo iz prve, hrabro.

Ja sam od istog youtubera gledao gameplay(i skopirao addone iz prvog serijala), samo uzmi suit i neko oružje s početka i nemaš brige.

Kad si nabaviš mini plinski štednjak pa kad staneš nasred livade, izbaciš štednjak, napraviš si pseće šnicle, poslje toga dezinfekciska sredstva i peglaj dalje..ludnica.

E te survival šeme nisam pohvatao. Nisam igrao sa tim modovima nikad, samo vanillu + complete mod na najvećoj težini. Ništa morat ću probat
Znači anti-rad poslije svakog žderanja? Ili nešto drugo?
Kada koristit one adrenaline?


Sad sam se sjetio da sam IED našao nedaleko od sidoroviča, kao neko mini smetlište, ali je izgleda ozračeno pun kurac. Od onda mi lik "kašljuca" iako sam mrknio anti-rad prije kupljenja i pokupio to govno u par sekundi. Inače u vojoj bazi kod druge ograde imaš i artefakt, no ne znam dali ga možeš pokupiti


Inače ako mod hoće nek napravi od zadnjih nekoliko postova Dead Air temu...


EDIT

Jesi ti stavljao neke add-onove kao taj youtuber?

Zadnje izmijenjeno od: Manuel Calavera. 20.08.2018. u 22:05.
Manuel Calavera je offline   Reply With Quote