View Single Post
Staro 14.05.2007., 16:10   #20
tomifish2002
Honda Prelude 2.0i driver
 
tomifish2002's Avatar
 
Datum registracije: Jul 2006
Lokacija: Zagreb Dubrava
Postovi: 1,128
Citiraj:
Autor LAcy Pregled postova
Izgubili su puno, previše (uh već sam lagano umoran od uvjeravanja). Izgubili su barem 1k KN do danas, nisu igrali DX10 igre, a kako se čini neće ih ni igrati na svojim GTX karticama barem ne sa full detaljima i na viskoj rezoluciji kao što su očekivali.

Već smo se složili oko toga (Beren) da bi do kraja godine mogli ugledati 2700 i 8900 (lupam oznake), pogotovo ako su performanse u DX10 ovakve. Obzirom da je Božić vrijeme kupovine, izlaska igara (UT3 se ne očekuje ove godine, Crysis kasni) moglo bi biti upravo u to vrijeme.
fakat ne kužim neke ljude na forumu. kaj vas muči dal smo mi nešto izgubili ili ne? pa tak bi se dalo bilo kome za bilo koji komad hardvera dosađivati i analizirati što se isplati , što ne, što je brže u ovome a što u onome itd itd.
8800gtx su odlične kartice. imaju sjajne performanse, vrlo je tiha, kvaliteta slike odlična, solidan overclok. nitko nemože reći da je 8800 loš hardwer. prema tome na gnjavite one koji imaju te kartice. svatko raspolaže sa svojim novcima kako zna i svatko si ih sam (ja da) zarađuje. prema tome neki ljudi na forumu nisu krivi što ostatak ili nemože ili neće zaraditi tolike pare pa se sad tu jadaju i uvjeravaju nas da smo bacili novce. kaj sad. svatko ima svoje želje. kak god okrenemo svu lovu čemo potrošit. bilo na skupe tenisice, satove, alkohol ,cigarete ili hardver. ko da ne kužite da svatko ima svoje želje i svoje mogućnosti i to treba poštivati. na kraju krajeva kužio bih kritiku da se radi o nekom lošem hardveru ali tko mi kaže da nije zadovoljan sa 8800 stvarno neznam što bi mu rekao.
__________________

tomifish2002 je offline   Reply With Quote