Tema: Automobili
View Single Post
Staro 13.08.2019., 13:15   #45752
Bariarnil
Aiden Fierce
Moj komp
 
Bariarnil's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2016
Lokacija: Zagreb
Postovi: 1,171
Citiraj:
Autor Mommistake Pregled postova
Eto, kolega ima Sportage, rekao je nikada više.

Auto je na servisu godišnje 3-4 puta.

Sportage 2013. godište. Kupio s najjačom opremom, dizela, od prvog dana su mu dali auto na kojemu kamera za rikverc ne radi. Promjenili ju 2-3 puta već i radi jedno vrijeme i ponovo prestane raditi. Prije godinu-dvije je odustao, kada ide u rikverc, zacrni se display i tako se vozi.

@lewis
2012. model, nova, točno ovakva.


Da se razumijemo, sigurno masa ljudi ima dobra iskustva s tim autom, ja nemam.
Dobro, možda sam ja imao krivi pristup jer sam provozao masu auta u životu (moji se bavili preprodajom auta dosta dugo), ali generalno Kia u moj život više nikada neće.

Lewis, imaš brdo automobila za tih 120+ tkm. Mi smo prije mjesec i nešto dovezli iz Njemačke Toyotu Verso 2016., 60 000km, 2.2 D-4D, 160KS, panorama, kamere, ne znam što nema sve za 95 000kn. 6 brzina, tempomat, autoput 140km/h, prosječna potrošnja 5.2l/100kn.

Evo sedamnaesto iskustvo trener vozi Sportage 2011 ja msm. Dizel 180 konja, automatik, 4wd dao je 105 soma kuna. Ovih godinu dana ništa posebno, servisira ga kod ovlaštenog (zasada jednom samo kad je kupio...) i kaže zadovoljan je. Prije toga vozio Mazdu 6 staru.

Ne znam što bih vam rekao; 30 proizvođača, 30 čuda. Mami Ford C Max dizlo 1 dan sam od sebe se izrevao i zaključo do 1500rpm dok nije tip iz Forda došo, neka greška oko struje... tati na Infinitiju Q50 vrisnuo ključ, meni i Fabia prije i Octavia sada benzinci nedugo prije servisa zahtijevale malo ulja dosipat. Frendu Qashqai 1.5dci otišla elektronika serva, jedan frend s Passatom CC 1.8 TSI relej pumpe goriva, isti taj lik imo Alfu Mito ošo homokonetički. Ne znam koliko znači komentar "ta xxx firma neće u moju kuću više" ono, auti su stvari s puno komponenata i očigledno podložne 'greškama'
__________________
the Bariarnil
Bariarnil je offline   Reply With Quote