View Single Post
Staro 11.01.2018., 21:53   #27
nathan.fake
Premium
 
Datum registracije: Jul 2008
Lokacija: n/a
Postovi: 1,258
Citiraj:
Autor panasonic Pregled postova
Problem je u tome što je čovjek postavio 2 jasna pitanja, a oni nisu odgovorili ni na jedno, nego je tip natipkao 3 riječi, preko "one" stvari, i to još pogrešno.
Tako da je ne kužim što ti ne kužiš.
Ajd ponovno pročitaj njegov upit pa onda njihov odgovor.
Tako se ne vodi trgovina.
covjek je vidio link, kao i ja, otvorio ga i napiso da je jamstvo 1god.

upit je trebo bit preciznije postavljen (svaki upit/artikl je trebo bit linkan), u guzvi (jel ti posao nije samo odgovarat na mailove) vidis samo taj jedan link i odgovoris na pitanje, nastavis sa drugim poslom... bilo to odgovaranje na 2. mail ili usluzivanje kupca ili mozda ulaz-izlaz robe, mozda reklamacija...

gle radio sam u informatickoj maloprodaji 7god, nekad imas vremena udovoljit svakoj picajzli, nekad je taka guzva da samo vidis ono sto je naglaseno (u ovom slucaju link) i odgovor usmjeris na rijesavanje tog upita.. ides dalje..

ti znas kak se vodi trgovina (vjeruj mi nije isto visit na forumu 0-24 i radit u maloprodaji)?! , eto zaposli se u linksu ili hgspotu pa nam javi nakon mj. dana kak se to vodi trgovina

Citiraj:
Autor skalar Pregled postova
tog acera sam ja uzeo preko ekupia garancija je bila godinu dana, 3 puta su mi ga promjenili u roku 7 dana nijedan nije izdražao
duže od 3 dana nakraju odustao od kupnje,šteta slika odlična,zvuk dobar poprilično ,jak za tu cjenovnu klasu, ali izrada blagi užas,
kvaliteta materjala užas.
da to je tocno da su Aceri uglavnom plastikanti i greneralno dosta lose napravljeni, dosuse dosta novih laptopa drugih proizvodjaca su iznimno lose sklepani (stvarno se stedi na svemu i gdje god stigne).. a sad zamisli tog acera, ali jos losije, e to ti je white box kinez tipa chuwi i ionik
nathan.fake je offline   Reply With Quote