View Single Post
Staro 12.10.2019., 20:45   #135
mkey
Premium
Moj komp
 
Datum registracije: Sep 2018
Lokacija: tu
Postovi: 1,924
Forum je tu (između ostalog) da se dijele iskustva. Ja sam prenio svoje iskustvo, nikakvo objašnjenje, to je valjda jasno i djetetu od 4 godine. Spomenuta kupovina se dogodila prije dvije godine, druga trgovina je u pitanju, vjerojatno i druga kurirska služba a niti ne znam što se događalo u proceduri s tim mobitelom kao što sam jasno i naveo. O kakvom objašnjavanju ti pričaš?

Ne znam dal to tebi nešto znači, moguće da nisi shvatio pa da istaknem, znao sam da plaćam više, nisam ništa "morao". Mobitel je imao cijenu xyz. Bila je dodatna cijena za normalan shipping i druga cijena za taj "vanredni" shipping kojim su oni, navodno, preuzimali na sebe teret eventualnog postupka. Kako uglavnom imam pozitivna iskustva s kinezima, išao sam s tom opcijom jer je bila znatno jeftinija (a kako se poslije pokazalo i puno brža, barem 10 dana) nego da me carinici mrcvare.

Kad odvrtiš taj ludi film u glavi i nakon što ti se poslože malo te rasute misli možda konačno nešto i shvatiš. Bez zamjerki s moje strane, svatko ima pravo radit budalu od sebe.
mkey je offline   Reply With Quote