View Single Post
Staro 12.11.2018., 11:08   #91
Old Iggy
Premium
 
Old Iggy's Avatar
 
Datum registracije: Feb 2006
Lokacija: Zagreb
Postovi: 4,888
Citiraj:
Autor Skys Pregled postova
Naravno da scanove, pojedine djelove može zacrnit, GDPR i tako to.
Jer inače, pazi ovo: jednom mojem prijatelju je došla inspekcija, vidli su da je sve legalno i rješenjem su mu za nagradu uplatili 10kkn na TR. Časna pionirska. Ali ne može to dokazati scanom rješenja jer ne želi ispasti neozbiljan. ???
OK, ako se ne želi staviti ovdje scan, ali barem c/p osnovnih djelova rješenje, tipa koji zakon, članak, obrazloženje...
Naravno da nikome ne pada na pamet takvo što napraviti, bez ikakvih džidipiarova i slično.
Rješenja postoji na tisuće, od malih firmi, sistem integratora do ministarstava i slično. Sad, želiš li ti tome vjerovati ili ne, tvoj problem. Ovo je ionako forum, iliti laprdamo pa tko kome vjeruje, OK.
Ja sam osobno bio u raznim pozicijama: kao netko tko je pod inspekcijom (iz raznih razloga, redovnog pregleda i prijava konkurencije nadalje), kao netko tko je pomagao korisnicima (jer je većini njih teško pratiti što je potrebno i što ne), a na kraju i kao netko tko je sa zadovoljstvom prodao licence nakon što su inspekcija i ostale kontrole nekog klepili.
__________________
Igor Batinic
Old Iggy je offline   Reply With Quote