View Single Post
Staro 07.12.2018., 17:20   #2026
Imagine
undercover
Moj komp
 
Imagine's Avatar
 
Datum registracije: Oct 2006
Lokacija: HT
Postovi: 1,392
Citiraj:
Autor Stanky069 Pregled postova
Boschove kutije i nisu nesto...Barem meni,lupim s njom negdje,odmah puca...krte su...

A sto se tiče reklamacije,ti prilikom preuzimanja nisi otvarao paket,tako da nisi ni mogao znati da je bušilica u stanju u kakvom je...ja bih svakako probao. Imao sam slučajeva gdje sam poslije paket otvorio,a ono sranje i uredno reklamirao...čak i akvarij od 2500kn,supruga primila paket i platila,kad sam dosao s posla otvorio,jedna strana razbijena...i to sam ga tek sutradan reklamirao.

Nista te ne kosta da probas,vjerujem da ce ti izaći u susret.

Meni su svi alati van tih plastičnih kufera jer ih ne koristim van radione pa ne mogu iz iskustva o kuferima.
Znam samo da sam tu i tamo imao kontakta s radnicima koji alate vuču svugdje s sobom pa su kutije čitave.
Kao i alati iako je vidljivo da se o njima ne vodi neka posebna briga jer to neke situacije no dozvoljavaju.
Uglavnom , nigdje nisam imao prilike vidjet ni čuti da je nekome pukla bušilica unutar kufera.


Šta se tiče kufera , zaista je izgledao ok.
Sve dok nisam raskrvario prst na plastiku jer mi je prošao kroz plastičnu foliju kad sam uhvatio na pravo mjesto.
__________________
if you build it they will come
Imagine je offline   Reply With Quote