View Single Post
Staro 12.07.2017., 14:44   #43
Max_Damage
Premium
Moj komp
 
Max_Damage's Avatar
 
Datum registracije: May 2007
Lokacija: Krapinske Toplice
Postovi: 951
Citiraj:
Autor coconut Pregled postova
Imao problema sa TV kupljenim 11/2016 (vidi sliku). Prijavio kvar na njihovim reklamacijama. Uputili me na MR servis u ZG, neki servis u ST i Samsung podršku. Nazvao Samsung podršku gdje su mi dali broj od Elcos Adrie. Pisao njima i poslao opis problema sa slikom. Dijagnoza: vrisnuo panel. Organizirali mi GLS da danas dođe po telku i dostavi njima.
Javim rezultate.
Nadam se da nećeš imati problema kao i ja kada su u dostavi od Samsung servisa do mene slupali tv. Znači prvi put, plazma, promijenili panel, na povratku do mene slupali tv, valjda im pao ili kaj već. Tu se natezao sa Overseasom i jedva dobio novu plazmu. I ta nova plazma se prošle godine nešto pokvarila, odnio u lokalni servis ovlasteni i oni slali u Zg u centar da bi u transportu OPET slupali tv ali sad se to rješavanje reklamacije odužilo na 3 tjedna bez tv-a. Overseas krivio servis da su ga krivo spakirali. Na kraju lokalni servis mi kupio novi tv, lcd. Uglavnom, preporucujem da slikaš paket i da se svakako osiguraš na sve moguće načine..

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
Max_Damage je offline   Reply With Quote