View Single Post
Staro 12.12.2013., 12:48   #130
Razer
.
 
Razer's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2005
Lokacija: Zg
Postovi: 11,642
Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Imam jedan problem sa maximus v gene no možda nije problem već moje neznanje.Evo ukratko o čemu se radi...monitor je spojen na hdmi (kabal hdmi to dvi 18+1 pin)...ono što pokušavam napravit je da dodatno spojim lcd tv kao sekundarni monitor preko display porta na matičnoj pomoću ovog adaptera...

slika

No međutim kada spojim tv sa hdmi kablom preko tog adaptera slike ipak nema. Da li je uopće moguće ono što želim ?
Imao sam sličan problem. Htio sam Della 2412M spojiti na jedan komp s DVI kabelom, a na drugi HDMI-jem (budući da nisam imao DP na kartici, a ni DP kabela pri ruci). Kupio sam DP na HDMI adapter, i stvar nije šljakala . Bacio 100kn na adapter

Citiraj:
Autor bixsy the king Pregled postova
Ne bih baš rekao da ima lufta...ako i ima viška onda je to minimum minimuma,a meni stiže grafa sa backplateom...znači i tu gubim na prostoru.
Imao sam Venomousa X i karticu u prvom utoru-ima mjesta, no vrlo malo. Budući da ti imaš TRUE-a koji ima drukčije kopče koje zauzimaju nešto više prostora, a i spomenuo si grafu s backplateom, vrlo lako je moguće da će kopče dodirivati pozadinu kartice. Tak da, samo ti nju frkni u drugi
Razer je offline   Reply With Quote