View Single Post
Staro 25.11.2009., 13:01   #101
Nebbo
gejmer
Moj komp
 
Nebbo's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2004
Lokacija: Virgin Islands
Postovi: 451
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Tko priča o performansama, tko priča o fizičkim razlikama? Brojke i rezultati jednostavno govore same za sebe. Možeš ti pričati od jutra do sutra, ali D0 stepping jednostavno ide više na manjem naponu, i općenito može potegnuti više od C0 primjeraka.
Moze samo jedno pitanje: Jesi imao priliku testirati obe serije proca? Prica koju pricas je temeljena na iskustvu "review-a" sto citas po netu sa "razvikanih" stranica ili...?

Ne volim bas previse review-e jer sam se vise puta opekao. Zato volim zdravu raspravu i ovaj forum jer to je JEDINI nacin da prije nego kupim nesto saznam o pravim manama proizvoda, koje stranim a i nasim recenzijama uvijek "slucajno" promaknu.

Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
Nitko nije spominjao da je jedan primjerk bolji od drugog po performansama, nego je razlika uvijek spominjanja u vidu razlike OC potencijala, koja je u korist D0 primjerka.
A sad procitaj sto sam ja napisao u postu prije:

Citiraj:
Autor Nebbo Pregled postova
razlike u performansama (Stock, OC, temp...) apsolutno NEMA.
Citiraj:
Autor Razer Pregled postova
A ti ako nisi uspio dići D0 procesor preko 4GHz, onda se problem nameće sam po sebi, a procesor sigurno nije problem u toj jednadžbi
Obe serije stepinga D0 pri default v su dosegnule zid gdje je C0 isao dalje bez problema (920). Itekako je proc u toj jednadzbi.

Ocito sam svu srecu ispucao na "savrseni" primjerak E4300 i sada dobio "najprljavije" serije 920 D0

Ma dobro sad vec idem u off-topic, pa ces mi jos dodijelit i bananko
__________________
Nebbo je offline   Reply With Quote