View Single Post
Staro 03.12.2015., 00:12   #87
cdanijel
Premium
 
cdanijel's Avatar
 
Datum registracije: Jan 2015
Lokacija: Zagreb
Postovi: 267
Bilo je pitanja vezano za moj stol; skroz desno je T540p. Moja primarna radna stanica. W10 i OpenSuse 13.2 dualboot, ne sjecam se vise koji ssd, ali najbolje kaj se dalo kupiti kad je kupljen prije nekih godinu dana, malo manje. Sjedi u dockingu spojen na LG monitor (ne znam model, znam da je IPS i da je ultrawide s 2560x1080 valjda). Trebam puno prostora jer mi posao zahtjeva istovremeni uvid u nekoliko raznih dokumenata kad radim analize ili istraživanja iz raznih izvora. Najbolje (meni) uloženih 1500 kn ikada.
Desno od monitora je X220 u svojem docku. On je host za virtualizaciju i testna kantica. To mi je, čini mi se, drugi. Prvoga sam posijao ili tako nešto prije par godina.
Skroz desno je X201 u dockingu. Taj mikser nosim kad recimo idem na konzultacije kod korisnika koje nisu osobito zahtjevne po pitanju vremenskog trajanja jer više jednostavno ne mogu gledati u njega cijeli dan. Do relativno nedavno tu je bio HP EliteBook 2570p, ali a tim strojem ja nisam mogao normalno raditi, jednostavno mi 2560p i 2570p nisu dobri za rad. Realno su mi za raditi od HPa bili dobri jedino 8760w (ali ga je koma nositi okolo), 2540p i 6930. Ostali ne. Psiholozi bi vjerojatno prokomentirali pojavnost.
Ima još hardvera po kući, ali ovo je vezano za radni stol.
cdanijel je offline   Reply With Quote