View Single Post
Staro 27.07.2009., 01:48   #7
Atrax
Premium
Moj komp
 
Atrax's Avatar
 
Datum registracije: Sep 2007
Lokacija: Zagreb
Postovi: 553
Citiraj:
Autor micek_kc Pregled postova

uff prema videu na sluzbenoj stranici izgleda predobro,makar meni na prvom djelu kod grafike nista nije smetalo...
Samo neka prica bude dobra,neka opet nakrcaju brdo oruzja u igru,dosta side missons-a i sve ce biti super

cant w8
Istina, jedinica izgleda super i odlično se vrti, jedino su sjene bile malo sfušane, al sad su najviše radili baš na tome, shaderi i sjene, spominjalo se u nekom razgovoru sa developerima, dvica izgleda stvarno puno ljepše, prirodnije, sjene pogotovo, optimizacija će vjerujem također biti tu, ipak je to Unreal Engine.
Uglavnom, već neko vrijeme pratim šuškanja o dvici, još od zadnjeg E3-a, i po dosadašnjim trailerima i intervjuima može se zaključiti da će ovo bit jako dobro (onima kojima je i jedinica dobra, naravno).
Nova oružja, novi upgrade-ovi, dorađeni sistem borbe, ušminkana grafika, priča će biti isto na mjestu to ne sumnjam, spominjali su da će bit mračnija atmosfera, nešto više akcije...
Jedan od developera je napomenuo da nisu napravili drastične promjene što se gameplay-a tiće, zadržali su ono najbolje od jedinice i malo nadopunili, neke detalje doradili tako da "combat" segment igre bude fluidniji i brži.
I to mi se zapravo najviše sviđa, jer ne želim "novi" mass effect, želim nastavak onog prvog provjerenog bez drastičnih promjena, a taj recept su primjenili tako da

Pretpostavljam da većina vas već zna, Mass Effect je trilogija, i imat će "feature" koji osobno još nisam vidio ni u jednoj igri; način na koji ste završili jedinicu (pod uvjetom da i dalje imate sejvove na kompu spremljene) će se odraziti na neke detalje priče iz dvojke (npr, ako ste ubili Wrexa u onom djelu igre, u dvici ga neće biti, isto vrijedi i za Kaidan-a i Ashley), ista stvar će biti i u trećem djelu gdje će se postupci i potezi iz prva dva odraziti na zadnje poglavlje priče, do te mjere (kolko sam shvatio) da će neki postupci iz dvojke diktirat kako će se završit treći dio. U početku mi je zvučalo malo shebano, al u biti kad bolje razmislim, tu igra dobiva ogroman replay-value. Sad, hoće li to biti baš do te mjere izraženo, ne znam, ali u svakom slučaju, zgodan i originalan feature.
Ispada zapravo da to nije trilogija, već jedna duga i opširna priča igrom slučaja podjeljena na tri dijela, tako da bi piratima bilo lakše to popržit na DVD-e (ovo kupujem original, dečki iz Bioware-a su zaslužili, šta jest jest. OT:Modern Warfare 2 također, isplati se!)

Jedva čekam, i ako sljedeća dva nastavka budu dobri barem kao jedinica, ova igra mi ide na prvo mjesto liste najboljih ikad odigranih.
Atrax je offline   Reply With Quote