Tema: Košarka
View Single Post
Staro 26.01.2015., 14:05   #128
trouble
našikan pravim haos
Moj komp
 
Datum registracije: Jun 2008
Lokacija: u zabrani
Postovi: 2,706
Citiraj:
Autor mighty Pregled postova
u dvije sezone koliko je casell igrao u minnesoti, 17 poena i 6.4 asistencije, i nije neki ozbiljan all star prosjek (posebno je druga sezona bila ništ spektakularno), sprewell je obični indijanac, bez obzira koliko ga ja osobno volio kao igrača još iz doba dok je igrao za knickse. ne znam što želiš čuti vezano za piercea? čovjek je najveća legenda bostona od ere birda na ovamo tako da su prepucavanja je li u top 10 niskih krila ili nije bezvezna. na nekoj mojoj osobnoj listi možda čak i je.

hahahaah, pa kako možeš reći da je čovjek bez uspjeha nekog većeg kad ima naslov u džepu, a nije da je baš tamo bio sporedna figura????

nego, drago mi je vidit kako si brzo odustao od howarda
AL je bio all star u Minesotti i možeš ti interpretirati brojke kako očeš,nebitan si. Bitno je kaj ameri misle tu.

Sprewell je isto all star bio,kolko god ti mislio da je indijanac. Nebitan si opet,bitno je kaj ameri misle.

Zajedničko im je da nisu mogli osvojiti naslov skupa jer je gospon prva violina izčokirao seriju.

Dalje,to kaj ti Piercea stavljaš u svoje neke liste. Opet je nebitno. Bitno je da u nijednoj ozbiljnoj listi najboljih SF-a povijesti nije. A nosio je Boston do naslova. Jer da je o Garnettu ovisilo...prošli bi ko u finalu 2010. kad ga je i Artest nadskakao.

Stoga,budi uvjeren...daj Dwightu dva naslova,u jednom da teoretski bude MVP i biti će veći igrač od Garnetta. Da busanje u prsa brojimo ko naslove možda nebi bilo tako...ali....
trouble je offline   Reply With Quote