View Single Post
Staro 12.09.2017., 23:20   #756
the_bulk
Premium
 
the_bulk's Avatar
 
Datum registracije: Dec 2007
Lokacija: Croatia
Postovi: 97
Pročitao sam sad valjda skoro cijeli topic i još nisam pametan dal da uzimam ili ne s obzirom da se istekao ugovor s t-comom...


Kod sebe imam možda nekih 25 mbita downloada na tomatu. Ponekad padne na 4-5 mbita , ali prodajni predstavnik bio baš neki dan i on tvrdi da je to zbog toga što nije riječ o pretplati. Da pretplatnici imaju "prednost". Je to doista tako?


Već je neko vrijeme prošlo otkad su uveli taj turbo homebox pa me zanima malo da li bi ljudi koji su uzeli na početku preporučili ovo?
Stabilnost mi je dosta bitna. Imam na tcomu sad 3 mbita maks brzinu ,ali opet spoje se dva pca gore i tri mobitela i internet je i dalje upotrebljiv za neko normalno surfanje. Veza nikad ne puca ni nema nekih nenadanih padova u brzini što mi je prednost bez obzira što je brzina poprilično očajna...

Da li je isti slučaj s ovime?
Da li se taj njihov ruter može istovremeno nositi s nekoliko uređaja spojenih wlanom i još ako netko ide telefonirati istovremeno?

Znam da je puno pitanja ,ali ono. Glupo mi sad uzimati pa se ići s njima natezati za 14 dana da se vrati ako neće to funkcionirati kako treba sve...
the_bulk je offline   Reply With Quote